Багатодітні сім’ї отримають доплати з 1 квітня: з’явилися подробиці

За словами Реви, необхідна сума закладена в бюджет

З 1 квітня 2019 року в Україні вводяться додаткові щомісячні виплати багатодітним сім’ям, необхідні гроші закладені в державний бюджет. Про це 26 березня 2019 року заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, в рамках ініціатив Кабінету міністрів прорахована можливість з квітня виплачувати допомогу на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею шести років.

– Розмір допомоги – 1700 гривень щомісяця на кожну дитину. Таку допомогу отримуватимуть усі багатодітні сім’ї. За нашими підрахунками, це 2,4 млрд гривень до кінця року. Вони закладені в бюджет і будуть виплачені, – сказав Рева.

Міністр також повідомив, що уряд продовжує впроваджувати програму “Муніципальна няня”. З початку її запуску надійшло 43 заяви від батьків, повідомляє прес-служба уряду.

Нагадаємо, 13 березня Кабінет міністрів України вирішив запустити механізм додаткових виплат для багатодітних сімей з 1 квітня.

Президент Петро Порошенко анонсував, що розмір фінансової підтримки багатодітним сім’ям в Україні складе 1500 гривень, починаючи з третьої дитини.