БРСМ відмовилася від продажу бензину заводської якості на користь того, що виробляється на міні-НПЗ в Гадячі

Мережа автозаправних станцій «БРСМ-Нафта» припинила реалізацію бензинів заводської якості і перейшла на продажі бензинів, що виробляються на міні-НПЗ в Гадячі і нафтобазі в селі Переяславське. Про це свідчать сертифікати якості, розміщені на АЗС мережі.

Згідно з даними сертифіката на бензин Plus А-92 Евро5-Е5, який реалізується БРСМ, він проводиться ТОВ «Стандарт Ойл-2000» (м Гадяч Полтавської обл.), на нафтобазі в селі Переяславське (Київська обл.) Шляхом додавання в бензин Мозирського НПЗ паливного етанолу в обсязі 1%. У додатку до сертифікату також вказується, що дана процедура змішування є поліпшенням якості, при цьому вона може застосовуватися до нафтопродуктів всіх постачальників бензину А-92 в Україні – Мозирського і Новополоцького НПЗ (обидва Білорусь), Кременчуцького НПЗ і Шебелинського ГПЗ.

До травня 2021 року єдиною заводською маркою бензину в мережі БРСМ був бензин А-92 білоруського виробництва, про що свідчили сертифікати і паспорти якості.

За словами директора Консалтингової групи «А-95» Сергія Куюна, практика додавання в заводські бензини А-92 спирту є безглуздою і небезпечною.