Ветерану ювіляру – 95 років! (відео)

24 червня виповнилося 95 років фронтовикові, учаснику бойових дій Другої світової війни Кириченку Петрові Юрійовичу із Лисівки.
На жаль, рідшають ряди фронтовиків – тих, хто майже чотири роки кував Перемогу на кривавих фронтах, у глибокому тилу. Мало, зовсім мало залишилося ветеранів. Свідками Другої світової є одиниці фронтовиків, а також діти війни.
У 1943 році призвали до армії та після підготовки був направлений на фронт у м. Гомель. Пройшов нелегкими шляхами війни у саперній роті 1 – го Білоруського фронту аж до Берліна.
Фронтові будні були сповнені бойовими подвигами і втратами. Гинули в пекельних боях скошені свинцем побратими, а вони, живі, рвалися вперед – у грізну і вічну в історію звитяги. Не один епізод далекої воєнної пори згадує ветеран. Скільки часу минуло, а пам’яь про ті часи жива.
Жахіття війни, спогади про опалену молодість назавжди закарбувалися у пам’яті сивоголового ветерана.
На вогненних дорогах, у горнилі війни мріяв, що йому доля подарує життя та обов’язково повернуться до рідного, милого серцю краю. На щастя, тій мрії пощастило здійсниться.
Держава високо оцінила заслуги Петра Юрійовича, нагородивши фронтовика орденами «Червоної зірки», «Вітчизняної війни», «За відвагу», «Слави ІІІ ст.», медалями: «За взяття Кенісберга», «За взяття Берліна», «За Перемогу над Німеччиною» та багатьма ювілейними медалями.
Чимало буремних подій було на його віку – колективізація, голодомор, Друга світова війна, кращі часи – відбудова народного господарства.
Після закінчення війни працював у місцевому господарстві нині ТОВ «Нові мости», до виходу на заслужений відпочинок.
Президія ради районної організації ветеранів та весь ветеранський актив району щиросердечно вітає Петра Юрійовича з 95 – річним ювілеєм. Бажаємо доброго здоров’я та довгих років щасливого життя.

“Висловлюю щиру подяку членам виконкому і особисто голові Лисівської сільської ради Віталію Вірченку, секретарю сільської ради Тетяні Золотар та голові Лисівської ветеранської організації Олексію Берусу за шанобливе ставлення до ветеранів та увагу, приділену мені у день мого ювілейного Дня народження”.

Учасник бойових дій Другої світової війни Кириченко Петро.