Випробування стихією: комунальні служби Гадяччини борються зі сніговим колапсом

Напередодні Нового року погода вирішила випробувати на міць. Вся Україна, а особливо Полтавська і Харківська області, потерпає від хурделиць та снігових заметів. Для дітей – снігові заметілі – справжнє свято. А ось комунальним і аварійним службам не до свят: вони ведуть справжню боротьбу із сніговим колапсом, рятуючи людей зі снігового полону, розчищаючи замети і забезпечуючи життєдіяльність країни, області, регіону.

На розчистку доріг і ліквідацію заметів у Гадяцькому районі мобілізовано всі ресурси і наявну техніку. Без перебільшення, рятувальники працюють по 24 години на добу без відпочинку. Адже масштаб стихії – чималий.

Товщина снігового покрову на досягнула 60 см, Це ускладнює роботу снігоприбиральних машин і стримує проїзд автівок.
Виникають затори, які зупиняють рух автотранспорту. Люди опиняються в снігових пастках.

На допомогу аварійним службам кинута вся техніка та задіяні місцеві підприємства.Комунальники в цілодобовому режимі прибирають сніг, борються із ожеледицею, захищають полотно від намерзання льоду та снігу, обробляють його піщано-сольовою сумішшю.

Як і торік, від снігового колапсу мешканців гадяцького краю рятують працівники КП «Сервіс» та підрядник — ТОВ «Гранд-строй-сервіс». До очистки доріг також активно долучилися Роман Мішур — ТОВ «МІБ», Юрій Мотрич — ТОВ «ДА ТРАНС», а також фермерське господарство Івана Хохулі. Величезна дяка їм за вчасно надану допомогу спецтехнікою.

Також щиро дякуємо нашим поліцейським та рятувальникам, які протягом цієї доби боряться з негодою. Вони витягають автівки із заметів та кюветів і рятують людей від замерзання в снігових заторах.

За дорученням голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка, ми проводимо роз’яснювальну роботу з населенням, а також ліквідовуємо знеструмлення на території Гадяцького району.

Можу запевнити, що наші комунальники здатні впоратися з негодою. Ми цілеспрямовано працюємо над тим, щоб кожен населений пункт нашого району був забезпечений проїзною дорогою під час складних погодних умов.

Боротьба із наслідками негоди

А ще просимо водіїв без нагальної потреби не виїжджати на дороги. Дайте можливість комунальникам максимально швидко та якісно виконувати снігоочисні роботи.