«Вихід з карантину» – це фейк. Насправді його можуть продовжити до початку травня

Низка українських ЗМІ поширюють інформацію про те, що Україна може почати пом’якшувати карантинні обмеження вже у квітні, але це неправда. Влада наполягає, що наразі в Україні не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів, особливо враховуючи наближення Великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей і чимало українців повертаються додому на святкування.

Такої згоди дійшли на традиційній нараді щодо боротьби з коронавірусом, передає Офіс президента.

” Карантин -це те, що нас рятує. Завдяки тому, що ми запровадили його вчасно, поширення коронавірусу відбувається не так швидко. Ми бачимо, що багато українців відповідально ставляться до карантину, хоча це нелегко. Ми ж маємо бути відповідальними щодо людей і зробити все, аби полегшити їхнє життя у цей час», — сказав Володимир Зеленський

До того ж не пом’якшувати карантинні заходи закликали у Всесвітній організації охорони здоров’я, повідомили в уряді.

Також інформацію про пом’якшення карантинних заходів в Україні, яку поширюють ЗМІ, спростував прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

«Якщо буде зафіксовано динаміку зменшення захворювання, то лише у травні ми почнемо вести розмову про можливе послаблення карантинних заходів. Це точно не буде зроблено 14 квітня, як було розповсюджено у фейкових інформаціях. Протягом квітня ми не відступимо від того карантинного режиму, який запроваджений до 24 квітня і, найімовірніше, буде продовжений до початку травня», — наголосив він.

” За позитивної динаміки ми запустимо економіку України за визначеним планом, про який уряд додатково повідомить. Кожен буде знати свою роль, час і місце, коли він почне ходити на роботу, які будуть соціальні стандарти нашого життя у травні, розтермінування в часі початок та завершення робочого часу, щоб не створювати години пік», — додав прем’єр.

Джерело:

https://hromadske.ua