А ви пам’ятаєте свою вчительку? Ту, хто піклувалася про вас? Старалася? Вероніка Д’юк теж 43-річна вчителька. Нещодавно жінка запровадила новий спосіб викладання свого предмету та прийшла на урок у вбранні, яке повністю повторило розміщення людських органів всередині нашого тіла, пише Тутка.

Жінка розповіла, що вже 15 років займається викладацькою діяльністю. Вона викладає англійську та іспанську мови, малювання, біологію і соціальні дисципліни. На даний час вона вчить третій клас і постійно шукає нових методів зацікавлення учнів. “Я сиділа в Інтернеті та натрапила на цей купальний костюм на AliExpress. Я знала, як важко дітям такого малого віку уявити, що ж ховається під шкірою людини, то зрозуміла, що варто спробувати”.

Відколи чоловік Вероніки Майкл опублікував кілька світлин дружини у Твіттер, вона миттю стала знаменитістю. Більш як 65 тисяч користувачів вподобали його допис, а 14 тисяч прокоментували, і вчителька стала символом винахідливості та відданості дітям. Та на цьому жінка не збирається зупинятися, у неї в голові ще повно ідей, як вразити вихованців.

Джерело.