Відбулися змагання з волейболу серед жінок

23 лютого 2019 року в смт. Решетилівка відбулися фінальні змагання чемпіонату Полтавської Територіальної організації ГО ВФСТ ” Колос” з волейболу серед жінок.
У фінальних змаганнях взяло участь 6 команд, які були розподілені на дві підгрупи, по три команди в кожній. Переможці підгруп зустрічалися у фіналі, команди що зайняли другі місця в підгрупі змагалися за 3-4 місця. Перемігши спортсменів Решетилівського та Зіньківського районів з рахункуом 2-0, наша команда вийшла у фінал.

Фінальна гра : Гадяцький район – Полтавський район 0-2. За підсумками змагань наша команда зайняла 2 місце, та була нагороджена від Полтавської Територіальної організації

ГО ” ВФСТ ” Колос” грамотою,кожен гравець команди був нагороджений грамотою та медаллю.