Відкрили сучасну стоматологію та відділення відновного лікування у Гадяцького ЦРЛ

Зробили ще один важливий крок на шляху до якісної, доступної і сучасної медицини. Для нас — це першочергове завдання, тому постійно модернізуємо та осучаснюємо наші лікарняні заклади.

Сьогодні у Гадяцькій центральній районній лікарні знову новосілля! До оновлених відділень терапії, неврології та хірургії додалися стоматологія та відділення відновного лікування. Повірте, тепер тут умови не гірші, ніж у приватних клініках. Навіть кращі! Переконаний, що європейські умови та стандарти повинні бути нормою для медичної галузі на Гадяччині, а люди — одержувати якісну медичну допомогу!

Тож ми продовжуємо наше завдання — переформатування ЦРЛ у лікарню інтенсивного лікування. Тому в перспективі — будівництво відділення невідкладної допомоги! А це прямий шлях до створення Гадяцького госпітального округу!

Ось такий сучасний вигляд тепер мають оновлені відділення

Переконаний, відмова від принципу ремонтування окремих палат і модернізація одразу відділення в цілому — єдине правильне рішення! Дякую Володимиру Нікітенку, голові Гадяцької районної ради, та депутатському корпусу за підтримку. А також Володимиру Савченку, депутатам Полтавської обласної ради, які допомагають в розбудові та модернізації Гадяцької ЦРЛ.

Відділення відновного лікування

Ми працюємо для людей та заради людей! Тож рухаємося вперед!