Відкриття таборів на Полтавщині: 7 закладів відмовилися, робота ще 20 – під питанням

Вчора, 29 липня, регіональною комісією ТЕБ і НС в Полтавській області розглянули питання щодо відновлення роботи дитячих оздоровчих таборів у серпні цього року.

Показники захворюваності на COVID-19 дозволяють працювати дитячим таборам у Полтавській області, оскільки поки що за рівнем епідемічної небезпеки регіон належить до «зеленої» зони.

На початку року планували свою роботу 27 оздоровчих закладів. Після запровадження карантину 7 закладів повідомили, що працювати в цьому році не будуть. Інші 20 закладів у червні попередньо перевірили за показниками технічного стану споруд та будівель.

Перед відновленням роботи цих закладів, їх потрібно перевірити. Вони повинні відповідати всім вимогам і здатні забезпечити дотримання усіх епідеміологічних обмежень.

«Ми не зможемо відправляти дітей, якщо у Полтавській області, наприклад, буде один район у “червоній” зоні, то ми не зможемо відправляти дітей до цієї зони або з цієї зони до таборів. І якщо бути відвертими, то в цьому сезоні ми не встигнемо розпочати роботу. Тому чекаємо постанову, яка має вийти на цьому тижні і ухвалюватимемо рішення», – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

До кінцевої згоди щодо роботи дитячих таборів у серпні на засіданні не дійшли. Керівництво вирішило провести аналіз епідемічної ситуації до 10 серпня.

Після на засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС приймуть рішення щодо роботи таборів. До отримання висновків та прийняття рішення в області табори не працюватимуть.