Відтепер у Гадячі за проїзд в автобусі можна сплачувати банківською карткою

У міському автобусі “ЕТАЛОН” у Гадячі встановлено перший транспортний валідатор – спеціальний пристрій для можливості безготівкового розрахунку за проїзд за допомогою банківської картки або смартфона.

Довідково:

Слово “валідатор” останнім часом лунає доволі часто. Однак, далеко не всі знають, що це і як користуватись даним приладом.

Назва «валідатор» походить від англійського valid – «дійсний, правомірний». Це спеціальний прилад, за допомогою якого перевіряють достовірність різних документів. Дуже розповсюджені валідатори у транспорті та на пропускних пунктах. Валідатори бувають електронними та електронно-механічними.

Отже, валідатор – це пристрій, який забезпечує швидкий та прозорий спосіб оплати проїзду в громадському транспорті без участі водія чи кондуктора. Більш того, валідатор – це пристрій, який дозволить керівництву підприємства-перевізника завжди знати реальний обсяг пасажиропотоку, а отже, регулювати час руху і робити актуальні розрахунки оптимального тарифу на проїзд, що в реаліях Херсона дуже важливо.

 

Джерело.