В Україні можуть вакцинувати курортні міста. Як це буде працювати

Міністерство охорони здоров’я України продовжує працювати над впровадженням COVID-сертифікатів і думати над можливими бонусами вакцинації

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що COVID-сертифікати будуть давати українцям певні бонуси. Так, міністерство опрацьовує ідею вакцинації цілих містечок і створення так званої “зеленої зони” в них.

“Одна з ідей, наприклад, полягала в тому, що у нас є міста і містечка, які можуть провакцинувати своє населення. Особливо це стосується курортних міст. Якщо провакцинуються всі мешканці цього містечка і всі працівники курортних закладів, в такому містечку може бути створена так звана “зелена зона”, куди можуть їхати туристи. Звичайно, з певними обмеженнями, якщо вони не вакциновані. Але місто зможе працювати у звичайному нормальному режимі”, – сказав Шмигаль в інтерв’ю “РБК Україна”. Прем’єр-міністр зазначив, що це один з можливих бонусів.

“Ми хочемо такі речі спробувати, щось в пілотному режимі пройти. Є вже такі ініціативи від місцевої влади і громад. Ми будемо рухатися в цьому напрямку”, – підсумував Шмигаль.