Генетик розвіяла міфи про небезпеку ГМО-продуктів для здоров’я

Нас часто лякають тим, що ГМО дуже шкідливе для організму людини й ми станемо мутантами, якщо будемо вживати генномодифіковані продукти. Проте чи це дійсно так? Відповідь на це запитання читайте далі.

«ДНК – це носій інформації. Без білків, які допомагають їй реалізовуватися, вона просто «дискета», пише maximum.fm, передає НАРОДНА ПРАВДА.

У ДНК генетично модифікованих організмів вбудовані додаткові штучно створені фрагменти. Головний міф про ГМО – що з їжі ці спеціальні ділянки можуть «втекти» і вбудуватися в нашу ДНК, після чого ми станемо мутантами.

Однак ГМО для нас не є небезпечними. Вся наша їжа розщеплюється ферментами до простих компонентів утворені частинки ДНК не несуть ніякої інформації. Це як одна буква з тексту: смислового навантаження вона не несе, текст за нею не відновиш.

Припустимо навіть, що шматок ДНК з модифікованого шпинату «втече» в одну з наших клітин. Але ми дуже відрізняємося від рослин і тварин, і всередині нашої клітини, швидше за все, не буде білкової інфраструктури, щоб розпізнати та реалізувати шпинатну ДНК. Та й скільки клітин вона встигне «заразити»? Епітелій, з якого складається стінка травної системи, часто оновлюється, а в кров ці ділянки не потраплять – занадто великі». – прокоментувала Ніка Бєльська, генетик та популяризатор науки.

Нагадаємо, дієтолог-ендокринолог Альбіна Комісарова назвала продукти, які можна і потрібно вживати, але їх чомусь вважають шкідливими для фігури.

Відзначимо, що огірок дуже корисний і багатий на вітаміни овоч. Його здавна використовували в медицині, а користь для фігури важко переоцінити. Дієта на огірках дозволить схуднути без голоду і тренувань.

Додамо, якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги без надмірних виснажливих тренувань і шкоди для здоров’я, звичайно, вам може допомогти спеціальний режим харчування. Білкова дієта – один з найбільш ефективних методів схуднення, який вже встигли оцінити багато дівчат.

Джерело.