Головну ялинку Полтви почнуть монтувати 6 грудня

Директор КП «Декоративні культури» Сергій Луценко назвав орієнтовні терміни початку встановлення головної ялинки Полтави на Театральній площі. Попередньо, це 6-8 грудня (а раніше це відбувалося в 10-х числах).

За його словами, цьогоріч планують почати монтувати святкову конструкцію раніше, ніж у попередні роки. Причини ля цього – багатоетапність встановлення як ялинки, так й ілюмінації. До того, варто буде враховувати погодні умови.

«Ми відповідаємо за монтаж та прикрашання новорічної ялинки, встановлення огорожі навколо конструкції. Потім відповідатимемо за благоустрій території: прибирання, очищення та вивезення снігу та охорону», – розповів Сергій Луценко.

Сама ж ялинка та іграшки залишають старими (тобто придбаними того року). Оскільки ніяких зауважень до куль немає і до того ж, вказівок на придбання нових прикрас не надходило.

«Близько 15-20% хвої будемо докупляти, адже, на жаль, від часу та впливу опадів, наявна хвоя трішки зіпсувалася», – додав директор КП «Декоративні культури».

З нового, то розглядають можливість заміни огорожі навколо ялинки, адже минулого року її встановили нашвидкуруч, а цього року планують зробити її міцнішою.

Також планують укласти договір на охоронні послуги. За словами Сергія Луценка раніше цим займалися працівники підприємства, але враховуючи високу вартість ілюмінації, виникла необхідність укладення договору із ПП «Явір». На площі розташують вагончик для охоронця.

Офіційне відкриття ялинки традиційно відбудеться 19 грудня.

Джерело.