Дебати чи не дебати – перший раунд зустрічі кандидатів у президенти на Олімпійському відбувся

Дебати чи не дебати – перший раунд зустрічі кандидатів у президенти на Олімпійському відбувся. Щоправда, в дещо нестандартному форматі. Близько двадцяти тисяч киян прийшли до столичного стадіону Олімпійський вимагати першого раунду дебатів між кандидатами в Президенти.

Проте, Володимир Зеленський проігнорував запрошення Петра Порошенка зустрітися в останню неділю перед виборами. Подивитися на діалог потенційних очільників держави прийшли і понад двісті представників ЗМІ, як українських, так і закордонних. Втім, чинному Президенту довелося «дискутувати» з порожньою трибуною.

 

Петро Порошенко, Президент України:

 

«Я не хочу мірятися роликами. Я категоричний противник віртуальної кампанії. І для того, щоб народна творчість того чи іншого кандидата, чи незалежних креативних агенцій зменшила свій запал, є єдиний інструмент – дебати. Прийди, розкажи, дай відповідь. Якщо ти ховаєшся, то мені це не просто як Президенту, як громадянину не подобається. Бо Президент має бути реальний, а не віртуальний. Президент має бути сильний, бо я маю знати як країна буде захищена. І я це, на жаль, побачити не можу».

 

Петро Порошенко понад годину провів у спілкуванні із журналістами, і вчергове закликав опонента не ховатися і прийти на дебати – в будь-якому ефірі, якщо це не суперечить законній вимозі прийти на офіційну зустріч в студії Суспільного. Після цього – запросив усіх, хто прийшов підтримати його, зробити спільне фото на стадіоні. Українці ж відповіли – виконанням державного гімну у десятки тисяч голосів.

 

Лайф гімн