Де заробити влітку: актуальні вакансії

Влітку можна не тільки відпочити, а й гарно заробити. Роботодавці вже пропонують сезонні вакансії.

Українці можуть обрати як рівень зарплати, так і графік роботи. Про актуальні вакансії пише Work.ua.

Оператор call-центру

Працівників шукають у столичний офіс українського сайту бронювання житла. Працювати доведеться з 9:00 до 15:00. Обіцяють платити 40 грн/год. Така робота підійде студентам і тим, хто хоче підзаробити.

Медсестра

Медсестрі пропонують роботу у приватному дитячому таборі у Рахові. На роботу можуть взяти студентку 4 курсу. Готові платити 4 тис. грн. Працювати доведеться до кінця літа. Водночас роботодавець готовий оплатити проїзд, харчування і проживання.

Садівник у готель

У Затоці Одеської обл. шукають садівника, який доглядатиме за зеленими насадженнями на території готелю. Готові платити 10 тис. грн. Роботодавець оплачує проїзд і харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найзатребуваніші професії у світі

Офіціант

Роботу в ресторані пропонують у Залізному Порту. Обіцяють зарплату до 300 грн за зміну і чайові. Житло та харчування оплачує компанія.

Завідувач харчовим виробництвом

Працівника шукають у дитячий табір на літній сезон. Треба буде контролювати персонал, процеси на кухні, слідкувати за санітарними вимогами. За це готові платити 20 тис. грн.

Середньомісячна зарплата українців у першому кварталі 2019-го зросла на 20,8%. У січні-березні 2019-го становила 9629 грн. Найбільшу середньомісячну зарплату отримували у сфері авіаційного транспорту — 25 850 грн. Щоправда, це на 19,6% менше, ніж торік.