Для всеукраїнського забігу на Полтавщині маркують маршрути

Таким чином, на Полтавщині готуються до всеукраїнського забігу Opishnia Trail, маршрут якого пролягатиме по селищу Опішня.

Про це на своїй офіційній сторінці повідомляє організація Power Space Team:

«Опішня вже вбирається у святкові шати літа і готується зустрічати гостей Opishnia Trail. Сьогодні тут тиша, та вже менше як за місяць на цих пагорбах, попід цими неймовірними хмарами бігтимуть близько 300 пар ніг та ніжок і вбиратимуть всією душею всю силу, всю потужну енергетику цих місць».

За їхніми словами, зараз на місці стартів працює команда організаторів. Вони здійснюють маркування маршрутів, планування місць для кемпінгів, координацію роботи волонтерів на трасах, та організацію проведення автентичних майстер-класів для малечі. Крім того, активно долучається і допомагає у створенні майбутньої спортивної події Опішнянська територіальна громада.

Opishnia Trail відбудеться 29-30 травня у місці сили селищі Опішня Полтавської області. Маршрути забігів проходять через кургани скіфського часу, ліси, пагорби. За інформацією організаторів, учасників очікує насичена й пізнавальна програма та сюрпризи.

Долучитися до забігу може майже будь-хто і пробігти дистанцію на вибір – 1, 10, 20 або 30 кілометрів.

Стати учасником можна, заповнивши реєстраційну форму за посиланням.