Дощ та сніг: прогноз погоди на тиждень

В Україні у понеділок, 8 листопада, у західних, північних та центральних областях пройде невеликий дощ, а в горах сніжитиме.

Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

Уночі у західних, північних та центральних областях місцями пройде невеликий дощ. В Карпатському регіоні очікуються помірні дощі, а в горах з мокрим снігом.

Вночі та вранці у південній частині країни місцями очікується туман. Вітер переважно південно-західний, 5—10 м/с. Температура вдень коливатиметься від +7 до +12°С, а вночі +2…+7 °С.

У Києві та області у понеділок уночі місцями пройде невеликий дощ, а вдень без опадів. Температура вдень триматиметься на рівні +8….+10 °С, а вночі +4…+6 °С.

А вже 9 листопада у західних та північних областях вночі температура опуститься до 0 °С. Надалі стовпчики термометра опустяться нижче від нуля.

  • Раніше синоптики спрогнозували погоду в Україні в листопаді.
  • За даними Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, у жовтні у Києві середньомісячна температура повітря становила +8,4 °С в день у Києві був холоднішим за кліматичну норму, що нижче за кліматичну норму на 0,2 градуса.
  • Науковці кажуть, що найближчими десятиліттями глобальні зміни клімату спровокують рекордну спеку і більш руйнівні повені, ніж ті, що зараз відбуваються у Європі. При підвищенні температури на один градус за Цельсієм атмосфера може поглинати приблизно на 7% більше вологи. Додаткова вологість, спричинена глобальним потеплінням, призводить до збільшення кількості опадів у довгостроковій перспективі.