Запобігти коронавірусу. У Гадячі тимчасово закривають кафе, салони краси, ринок, спортзали

Від 18 березня й до кінця карантину у Гадячі не працюватиме ряд закладів. Таке рішення ухвалили  на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС та надзвичайної протиепідемічної комісії. Розпорядження розміщені на сайтах міської ради та Гадяцької РДА. 

Від завтра у Гадячі заборонять роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торгівельних ринків та несанкціонованих ринків, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торгівельного і побутового обслуговування населення.

Продовжать працювати магазини продовольчих товарів – роздрібна торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

Контроль за дотриманням цього рішення поклали на правоохоронні органи. Від 17 березня вони перевірятимуть заклади харчування, спортклуби тощо.

Також з 18.03.2020 року міське автобусне сполучення буде припинено до закінчення карантину.

За інформацією із сайту міськради