ЗАПРОШУЮТЬСЯ НА РОБОТУ СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

КНП «Гадяцький ЦПМСД» запрошує на роботу сімейних лікарів (терапевтів, педіатрів) для заміщення 2-ох вакантних посад лікаря ЗП-СЛ Лютенської АЗПСМ (для обслуговування мешканців сіл Лютенька, Соснівка чисельністю 3610 осіб) та посади лікаря ЗП-СЛ Великобудищанської АЗПСМ (для обслуговування мешканців сіл Великі Будища та Ціпки чисельністю 1265 осіб).
Ми шукаємо в команду лікарів, які любить свою роботу, спрямовані на довгострокове партнерство та прагнуть працювати в дружньому колективі.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта. Спеціалізація за фахом «Загальна практика – сімейна медицина» («Терапія», «Педіатрія»). Бажано досвід роботи, цілеспрямованість та прагнення до самовдосконалення. Знання стандартів та сучасних підходів до лікування.

Обов’язки:
Надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам в рамках своєї спеціальності відповідно до встановлених стандартів, використовуючи сучасні методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації.

Переваги роботи в медичному закладі:
• заклади забезпечені новими автомобілями Renault Duster, проведено капітальний ремонт амбулаторії та є всі сучасні інженерні комунікації (опалення, гаряча вода, LED-освітлення, водопостачання та водовідведення);
• заклади забезпечені медичним обладнанням (гематологічний аналізатор, ЕКГ з телеметричним пристроєм передачі даних, сечовий аналізатор, холестерометр, глюкометри, отоофтальмоскоп, електронний тонометр для вимірювання очного тиску та інше);
• кожному лікарю для роботи виділено окремий кабінет;
• кожне робоче місце забезпечено комп’ютером, принтером, підключено до мережі Інтернет,;
• підтримка з боку місцевої влади, в тому числі забезпечення службовим житлом;
• гідна заробітна плата (оклад (залежно від категорії) + доплата за кількість підписаних декларацій + доплата від сільської ради + виплата надбавки за якість в роботі).

З питань працевлаштування звертатися
за телефонами: (05354) 3-16-15, 3-20-20
адресою: 37300, Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1.
Чекаємо на Ваше резюме на Email:ghadiach-cpmsd@ukr.net