ЗАЯВА ГО «Братерство учасників АТО Полтавщини»щодо ситуації в країні напередодні другого туру виборів Президента України

ЗАЯВА

ГО «Братерство учасників АТО Полтавщини»

щодо ситуації в країні напередодні другого туру виборів

Президента України

 

Ми – ті, кому довелося захищати нашу країну в 2014-2015 роках.

Це був найважчий період в новітній українській історії. Саме тоді вирішувалося питання: збереже наша країна свою незалежність чи знову стане протекторатом Москви. Отримаємо ми шанс на розбудову власної держави у єдиній європейській спільноті чи повернемося під «залізний лапоть» російського імперіалізму.

Тоді українці могли втратити все. Але ми вистояли та відстояли свою свободу, право бути собою. Хоча й дорогою ціною.

Сьогодні Україна знову на роздоріжжі.

Ворог не зміг зламати нас у відкритому протистоянні, тому знову намагається звоювати зсередини. Під штучною маскою технічного, за великим рахунком, кандидата до влади в Україні рвуться проросійські сили.

Якщо це станеться, буде запущено механізм третього Майдану. Країна знову опиниться на грані розколу й прямого російського вторгнення. І лінія зіткнення на цей раз може пролягати не на Донбасі, а тут – на Полтавщині!

Можна любити чи не любити чинного Президента – зараз вже справа не в цьому. Сьогодні мова йде про саме існування української держави! Про наше право на майбутнє!

 

ЗУПИНИМО РОСІЙСЬКИЙ РЕВАНШ!

ЗБЕРЕЖЕМО КРАЇНУ!

ПІДТРИМАЄМО ПЕТРА ПОРОШЕНКА!