Змінилися правила перевезення багажу залізничним транспортом

Днями набув чинності наказ Мінінфраструктури від 01.02.2019 № 74 «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України». Про це повідомили у прес-службі АТ «Укрзалізниця».

Зокрема, до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом.

Змінено норми перевезення ручної поклажі та уточнено порядок її перевезення у вагонах пасажирських поїздів.

До ручної поклажі належать предмети і речі незалежно від виду упакування, що легко переносяться і за своїми розмірами без труднощів розміщаються у вагонах на місцях, що призначені для розміщення ручної поклажі.

Кожний пасажир має право безплатно перевозити з собою у вагоні ручну поклажу вагою до 36 кг на повний, пільговий, дитячий, у тому числі безплатний проїзний документ, якщо її розмір за сумою трьох вимірів не перевищує 200 см.

Збереження ручної поклажі, що перевозиться разом з пасажиром, забезпечує її власник. Однак зазначається, що провідники (стюарди) вагонів повинні вживати усіх залежних від них заходів для забезпечення збереження поклажі пасажирів.

Детальніше ознайомитися з нормами перевезення ручної поклажі, а також тварин, велосипедів тощо у вагонах пасажирських поїздів можна на сайті Законодавство України.

Раніше повідомлялося, куди звертатися, якщо забули щось у поїзді.

За матеріалами сайту Полтавська область онлайн.