Змінити Конституцію і припинити перетворювати парламент на агітмайданчик – Верховна Рада розпочала свою роботу сьогодні з планів на майбутній тиждень

Змінити Конституцію і припинити перетворювати парламент на агітмайданчик – Верховна Рада розпочала свою роботу сьогодні з планів на майбутній тиждень. Найбільш амбітна ціль парламентарів – проголосувати за закріплення курсу на вступ до ЄС і НАТО в Основному законі країни. Голова фракції БПП Артур Герасимов заявив – голосів назбирається набагато більше, ніж необхідних 300. При цьому депутат застеріг своїх колег – країна вступила у важкий передвиборчий період, тому закликав всіх утримуватися від популізму, агітації і спекуляцій на болючих проблемах суспільства. Окрім цього, заявив – отримав сигнали з областей, що певні партії займаються незаконним збором даних громадян і намагаються їх підкуповувати. Нагадав – за підкуп виборців закон України передбачає кримінальну відповідальність.

Артур Герасимов, голова фракції БПП

 Останнім часом іде багато сигналів майже з усіх областей України, що представники партії Батьківщина, яку очолює кандидат у Президенти Юлія Тимошенко, розпочала кампанію по підкупу виборців зі збором персональних даних. Хотів би нагадати, чим закінчується для рядових виконавців подібні ініціативи їхньої лідерки. У Кілії Одеської області зовсім нещодавно активістка “Батьківщини” була засуджена на 5.5 років ув’язнення саме за підкуп виборців під час виборів до ОТГ.