Зміни будуть докорінні. Навіть якщо Порошенко переобереться

Після виборів восени Верховна Рада набагато серйозніше впливатиме на ситуацію, ніж теперішня. Про це сказав журналіст Сергій Рахманін в інтерв’ю Gazeta.ua.

“Навіть якщо Порошенко переобереться на другий термін, буде новий уряд, міністри. Конфігурація 2019 року суттєво відрізняється від 2014-го. Радше за все зміни будуть докорінні”, – сказав журналіст.

“Після парламентських виборів буде конфігурація, де все почнеться з нуля.

Є одна обставина, про яку забувають. Вибори 2014 року були не показовими. Вони проходили у специфічних умовах на тлі величезної кількості очікувань, неймовірно високого результату Порошенка. Він отримав посаду президента з величезним кредитом довіри і лояльним до себе парламентом. Робив речі, які за інших обставин Рада йому не дозволила б.

Припустімо, що Порошенко переобирається. Але майбутній парламент до нього не буде лояльний. Відповідно – такого впливу на ситуацію у Порошенка не буде. Після виборів восени Верховна Рада набагато серйозніше впливатиме на ситуацію, ніж теперішня. Вийде із затінку президента. І настрої суспільства це вже демонструють”, – зауважив Рахманін.