3 червня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про послаблення карантинних обмежень вже з 5 червня.

Про це повідомив Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

Відтак, в Україні дозволили:

  • роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
  • проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 1,5 м²;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

 

Також з 5-го червня в Україні запустять внутрішні авіаперельоти, а з 15-го – закордонне авіасполучення.

Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

Але якщо певний регіон не відповідатиме показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

Нагадаємо, раніше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомляв, що повноцінна робота ресторанів і закладів громадського харчування відновиться з 10 червня. З 11 травня під час першого етапу послаблення карантинних обмежень запрацювали літні майданчики кафе і ресторанів, а заклади громадського харчування працюють виключно у режимі “на виніс”.

Джерело.