КАНДИДАТИ В НАРДЕПИ ВІД ПОЛТАВЩИНИ: СПИСКИ ТА «МАЖОРИТАРКА» НА 18 ЧЕРВНЯ (ІНФОГРАФІКА)

Станом на ранок 18 червня ситуація по кандидатам до Верховної Ради від Полтавської області виглядає наступним чином.

Кандидати у нардепи по Полтавській області (мажоритарка)

Фото: Кандидати у нардепи по Полтавській області (мажоритарка)

Кандидати по спискам

Фото: Кандидати по спискам

На 146 окрузі (Кременчук) балотуватиметься чинний нардеп Юрій Шаповалов шляхом самовисування. У 2014 році на позачергових виборах до Верховної Ради він став нардепом по цьому округу, отримавши 22,67% голосів.

По 147-му округу (центр – Миргород) йде промисловець, екс-голова голова Полтавського обласного осередку партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» Євген Мартосенко. Зареєстрований самовисуванцем.

Щойно оголосив про висування по цьому ж округу й нардеп Олег Кулініч.

Чинний нардеп Костянтин Жеваго знову балотується по 150-му округу (центр – Горішні Плавні) шляхом самовисування. Пригадаємо, що на позачергових виборах у 2014 році Жеваго переміг саме на 150-му окрузі, отримавши 43,81% підтримки.

Конкуренцію Жеваго складе депутат Полтавської обласної ради, член «Соціал-демократичної партії» Микола Первак. Він також йде шляхом самовисування.

До списку партії експрезидента Петра Порошенка «Європейська Солідарність» увійшов інтернет-блогер Андрій Карпов («ВатаШоу»). Він йде під номером 31.

Поки що офіційно про свої плани балотуватися в нардепи не заявили чинний народний депутат Сергій Каплін та ексміський голова Полтави Олександр Мамай.

Детально про деяких кандидатів тут.

Відповідно до закону про вибори народних депутатів України термін на висування політичними партіями кандидатів на членство в парламенті завершився 10 червня.

Із 24 травня до 20 червня включно кандидати в народні депутати подають документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації, яка протягом п’яти днів має ухвалити рішення про реєстрацію кандидата або про відмову.

При цьому партії і кандидати до 8 липня зможуть відмовитися балотуватися і просити ЦВК про зняття з реєстрації.