Коли погані звички стають корисними

Деякі звички, які ми вважаємо шкідливими, можуть стати корисними для організму.

На здоров’я мають сприятливий вплив чотири поширені звички, пише Лента.

Фахівці з Франції під час дослідження виявили, що відпочивати на дивані у стані апатії корисно для організму. Коли все валиться з рук і нічого не хочеться робити, то це означає, що організм вичерпав весь запас енергії і йому потрібно відновитися. Короткий період неробства, коли людина лежить на дивані, треба розцінювати як спосіб психологічного відновлення.

Якщо спати вдень, то покращиться увага і підвищиться продуктивність праці. Вчені вважають найкращим періодом для денного відпочинку час між 13.00 і 15.00.

Деякі дієтологи не радять повністю відмовлятися від жирної їжі. Дослідження показали, що жири в організмі допомагають засвоєнню деяких мінералів і вітамінів і призупиняють розвиток ракових клітин.

Комп’ютерні ігри корисні для розвитку розумових здібностей. Особливо корисно ними займатися в зрілому віці для збереження ясності розуму.

Для того, щоб відчувати себе бадьоро, необхідно не пропускати тренування, пити воду, снідати, уникати фаст-фуд та мати чистоту в офісі. Потрібно не менше трьох разів на тиждень займатися спортом. Якщо пропускати навіть через поважні причини, це призведе до виснаження організму більше ніж не займатися взагалі.