Кому пропонують зарплату 200 тис. грн

Середня зарплата в Україні склала 10783 грн. Найбільші отримують працівники в Києві – 15650 грн. Найменше платять в Кіровоградській обл – в середньому 8574 грн, Чернігівській обл – 8578.

На сайтах пошуку роботи можна знайти вакансії з оплатою вище середньої. Переважно це робота у великих містах.

Стоматолог хірург-імплантолог

Роботу пропонує столична мережа клінік. Обіцяють зарплату 200 тис. грн. Шукають досвідченого стоматолога хірурга-імплантолога. Досвід роботи від трьох років. Треба мати спеціальні сертифікати, показати зразки своїх робіт, повідомляє Work.ua.

Програміст

Ізраїльська компанія шукає програмістів, які будуть працювати у львівському офісі або віддалено. Зарплата – 100 тис. грн. Потрібно знати розмовну англійську. Кандидат повинен пройти дві співбесіди і виконати онлайн 2 завдання. На зарплату 85 тис. грн шукають програміста у Дніпрі. Робота буде пов’язана з розробкою штучного інтелекту.

Комерційний директор

Транспортна компанія з Одеси пропонує 80 тис. грн зарплати, плюс бонуси. Кандидат повинен мати досвід роботи не менше 5 років, володіти навичками прогнозування та аналізу. Знати, як керувати великим колективом. Ідеально розмовляти англійською. Потрібно буде створити нову бізнес-модель підприємства, розробити стратегічні плани, тощо.

Директор із будівництва доріг

Будівельна компанія з Дніпра готова платити 90 тис. грн зарплати, плюс премії. Потрібно керувати проектами на території області. Знати технології будівництва на експертному рівні, мати досвід на схожій посаді від 3 років, уміти розподіляти бюджет. Надають службовий автомобіль. Кандидатам з інших міст будуть оплачувати оренду житла.

За перший квартал 2019 року українці витратили 655 млрд. грн. Це на 40 млрд. грн менше, ніж за останні 3 місяці 2018-го, порахували у Держстаті. Українці скоротили витрати на транспорт і продукти. Менше купували алкоголю, тютюну, побутової техніки. Стали економити на відпочинку, одязі, взутті та ресторанах.