«Кременчукгаз-постачання» припинило обслуговувати споживачів «Гадячгазу»

З 1 березня споживачам Гадяцької міської громади, Краснолуцької, Великобудищанської, Сергіївської, Петрівсько-Роменської та Лютенської громад постачає природний газ постачальник «останньої надії» ТОВ «ГК «Нафтогаз України».

«Єдиним трейдером, що може надати достатній ресурс за прийнятними цінами для постачання природного газу побутовим споживачам є ТОВ  “Нафтогаз Трейдинг”, але умови договору з даним оптовим постачальником відрізняються від реальних можливостей нашого підприємства, через низький рівень розрахунків побутових споживачів».

У компанії пишуть, що дана ситуація виникла, через впровадження Кабміном постанови № 25, що зобов’язує постачальників природного газу встановити граничну ціну на газ для побутових споживачів в розмірі 6,99 грн за м³ на період лютий-березень 2021 року.

 ТОВ «Кременчукгаз-постачання» не має можливостей закуповувати необхідний обсяг газу для забезпечення своїх споживачів достатньою мірою. Тому компанія ухвалила рішення не здійснювати постачання природного газу на території ліцензованої діяльності ПрАТ «Гадячгаз», щоб не збільшувати розміри фінансових втрат.

Нагадаємо, ТОВ «Кременчукгаз-постачання» оштрафували на 850 тис. грн за зловживання. У компанії вважають рішення Національної комісії упередженим і оскаржуватимуть у суді.