Майже 4 тисячі полтавців скористалися правом на отримання податкової знижки

Протягом січня – червня 2021 року до Головного управління ДПС у Полтавській області подано громадянами 37990 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2020 рік. З них 34105 декларацій громадянами, що зобов’язані подати податкову декларацію. Сума задекларованих доходів складає 2374,6 млн грн.

Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна та відзначила, що ГУ ДПС в області систематично проводиться робота по забезпеченню додаткових надходжень до бюджету, зокрема, шляхом залучення до декларування доходів громадян.

Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету складає 74,4 млн грн. Задекларована сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету складає 9,6 млн грн.

Враховуючи той факт, що Полтавська область є аграрним регіоном – найбільше поданих декларацій, а саме 17834 громадянами, які самостійно обробляють земельні ділянки понад 2 га та які отримують доходи від надання послуг з обробітку та/або збору урожаю.

З початку року 3885 громадян подали податкові декларації та скористалися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2020 року. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб до повернення становить 9,8 млн грн.