Ми вже будуємо кращу Україну ! А Ви?

 

Був такий випадок.Йшов чоловік повз будівельний майданчик, а на зустріч йому робітник з тачкою цегли.

⁃ «Що Ви робите?», питає чоловік.

⁃ «Не бачиш, цеглу везу», відповідає робітник.

Іде чоловік далі. Знову зустрічає робітника, який везе цеглу і задає теж саме запитання.

⁃ «Храм будую», така була відповідь робітника.

Не дивуйтеся, якщо побачите своїх знайомих, сусідів, родичів, які будують Храм, кращу Україну. Україну без сміття, з гуманним ставленням до тварин, до дітей інвалідів та сиріт, пенсіонерів та одиноких.

І сьогодні ми хочемо подякувати їм і сказати, що діяльність таких людей дає впевненість, що все в нашій країні буде гаразд!

Громадська організація «Врятуйте наші душі» звернулася до виробника кондитерських виробів ТМ «Житомирські ласощі» про спонсорську допомогу, і тепер у нас є змога подякувати солодкими подарунками:

Сім’ю Головків із Вельбівки за пропагування здорового способу життя та допомогу безпритульнім тваринам,

Андрія Завору, який знаходячись за сотні кілометрів від рідного дому, бачачи, як інші країни вже вирішили проблеми з безпритульними тваринами, постійно допомагає хвостатим друзям.

Тетяну Лупинос, цю тендітну жінку з залізним характером та великим серцем, яка впродовж років дає можливість волонтерам рятувати, лікувати та стерилізувати тварин.

– Сергія Терещенко, який на своєму бусику перевіз сотні кілограмів допомоги нашим воїнам на передову та незліченну кількість хвостиків по нових домівках.

Наташу Трикоз, таку ніжну і витончену, яка змогла організувати на окремо взятій території проживання , європейський підхід до регулювання чисельності безхатніх тварин: стерилізацію, вакцинацію, адопцію.

Наташу Негрєєву, тендітну медсестричку , що і проконсультує по хворобах хвостиків, і знайде в собі сили після роботи прийти на прибирання річки Псьол. Бо наша країна повинна бути комфортною.

Неймовірну круту директорку Гадяцького ліцею Смірнову Тетяну Юріївну. Сучасну , з європейським підходом у справах не тільки навчання, а й виховання дітей. Це її вихованці провели 22 урока доброти одночасно, неодноразово збирали необхідне для лікування та харчування безхатніх тваринок, прибирали біля річки та здавали батарейки.

На жаль, формат допису не дозволяє розповісти про всіх людей, яким ми хочемо подякувати.

Постараємося це зробити вже на сторінках фейсбука.

З любов’ю до нашої України

Наталія Дорогань

Олена Гейко

Леся Паладич

Алла Ільченко

Таня Харченко

Світлана Новікова