Мобільні додатки, які мають бути у вашому смартфоні в 2019 році

Видання “Новое время”  зібрало must have серед мобільних додатків для сучасного власника смартфона. Порівняйте цей список з тим, що у вас вже є.

Я не включив сюди поштові клієнти, соціальні мережі на кшталт Facebook, Instagram або Youtube, оскільки про них і так всі знають і всі ними користуються. Цей список про менш популярні додатки, але не менш важливі та корисні.

Музика – Play Music / Apple Music / Deezer

/ Фото: mobilesyrup

Час піратства поступово йде, зараз можна отримати доступ до будь-якого платного контенту за досить невеликі гроші і простіше ніж, робити це нелегально. В обмін на 59 гривень на місяць, а для студентів і ще дешевше, ви отримуєте сотні тисяч пісень, які можна слухати онлайн або завантажувати оффлайн.

Новий альбом улюбленого виконавця з’являється в вашому смартфоні через хвилину після релізу. Меломани з ХХ століття про таке могли тільки мріяти.

Я спеціально не виділяю окремий стрімінговий сервіс, оскільки вони практично не відрізняються за контентом, а тільки за його подачею, і ціною, тому вибирати потрібно вам самим.

Фотографії – Snapseed

Мабуть найбільш багатофункціональний і зручний мобільний редактор фотографій. Він працює з форматом RAW, у нього інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому просто величезна кількість інструментів для того, щоб зробити ваші мобільні фотографії схожими на професійні знімки. А головне – зі Snapseed вам не потрібен інший фоторедактор.

Він безкоштовний і без реклами.

Повідомлення – Telegram

/ Фото: Telegram

Навіщо мені ще один месенджер запитаєте ви? За тим, що це месенджер, який мітить в соціальні мережі, причому нового зразка, без стрічки новин і набридливої реклами, яка ганяється за тобою всюди.

Тільки повідомлення від людей, на яких ви підписалися і тільки ви вирішуєте, що хочете читати.

До того ж більшість українських ЗМІ, блогерів і бізнес-проектів використовують його для сповіщень про найважливіші новини і події.

НВ також.

Приємний бонус: зашифровані повідомлення та дзвінки.

Антивірус – Sophos

/ Фото: Sophos

Антивірус з фаєрволом, сканером пам’яті, перевіркою додатків і ще купою корисних інструментів, які допоможуть зберегти особисті дані на вашому смартфоні.

І головне – він абсолютно безкоштовний і без реклами.

Міський транспорт – EasyWay

/ Фото: скрін сайту

Додаток зі схемами міського транспорту в 60 українських містах. Дозволяє прокладати маршрути, дивитися розклад руху, ціни і відстежувати локацію громадського транспорту на мапі міста.

У тому числі додаток буде зручний тим, хто подорожує Україною без власного автомобіля.

Подорожі – SkyScanner

/ Фото: Google Play

Якщо ми заговорили про подорожі: у 2018 році в Україну зайшов лоукост Ryanair, Wizzair регулярно додає нові рейси, а ще у нас є безвіз. Додаток SkyScanner допоможе знайти найвигідніші дати для авіаперельотів. У його пошуковику дуже багато різнопланових опцій, наприклад, пошук дешевих рейсів з України, складання маршруту з декількох міст або країн, пошук найдешевшого місяця для мандрівки і сповіщення про знижки на подорожі.

Нотатки – Keep

/ Фото: Keep

Організуйте всі свої завдання, плани, справи та записи за допомогою сервісу Google Keep. Це дуже прості і зручні текстові замітки, які синхронізуються з усіма вашими гаджетами, підключеними до одного облікового запису Google.

У них є списки, нагадування, спільне редагування, пошук за текстом і кольором. В цілому, це один з найкращих органайзерів, який витіснить з вашого життя записи на папері.

Закладки – Pocket

/ Фото: cultofmac.com

Це органайзер веб-посилань і заміток на вашому смартфоні. З його допомогою жодна з цікавих заміток, статей, картинок або відео не пропаде. Коли немає часу на читання, відправляйте все в “кишеню”, додавайте тематичний тег, наприклад, спорт, обов’язково прочитати, або музика і вони будуть збережені в Pocket.

Додаток зберігає всі тексти оффлайн, тому все що не дочитане, можна надолужити в метро або навіть в місці, де немає інтернету.