Міністр інфраструктури Криклій назвав дату можливого відновлення міжміського сполучення

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, як планують відновлювати міжміське і міжобласне сполучення в рамках послаблення карантину. Як розповів міністр в інтерв’ю Liga.net,12 травня може бути відновлена активність у містах, приміське, міжміське сполучення.

 «Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато залежить від того, які показники поширення вірусу ми матимемо до 12 травня. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів — невигідно. Вигідніше не літати», – розповів Криклій.

Він припустив, що напевно залишаться деякі обмеження і заходи: маски, термоскринінг, де це можливо, у міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця.

«Інакше ми будемо мати гіперболічне зростання захворюваності. Ми готуємо пропозиції щодо алгоритму виходу з карантину, наступного тижня з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, потрібен буде «плюс» від МОЗу – у них перша скрипка», – додав міністр.

Джерело:

https://kg.ua