Місячне затемнення 5 липня: кому слід бути особливо уважним та обережним

5 липня відбудеться Місячне затемнення. Ним завершиться сезон затемнень, який тривав з 5 червня. Про це  розповіла астролог Олена Максимова.

“Затемнення відбудеться о 6:07 за київським часом, – каже астролог. – Триває скрутний фінансовий період. Не робіть боргів. Повернути їх вчасно буде складно. Пам’ятайте, що це непростий час для багатьох. Уникайте напруження у родині. Не провокуйте протистояння з близькими. Відштовхнути коханих зараз дуже легко”.

За словами астролога, затемнення позначиться на людях, схильних до депресивних станів.

“Буде багато спокус посваритися, – говорить Максимова. – Лише мудрий змовчить і уникне конфлікту. Людей переслідуватимуть роздратування, безсоння і панічні атаки. Це невдалий час, аби вирушати у подорож далеко від дому. Якщо таки зібралися на відпочинок, не беріть з собою великої суми грошей. Ви не помітите, як розтринькаєте кошти. Переплатите за послуги і пропозиції”.

Значних фінансових надходжень у вихідні годі чекати.

“Намагайтеся без певної мети не ходити по ринку. Придбаєте зайві речі, а кишені спорожніють, – каже астролог. – Несподівано у ваше життя увійде нова людина. Придивіться до неї. Згодом це спілкування серйозно зацікавить, хоч і не матиме романтичного характеру. Це вдалий час, аби змінити свою долю на краще. Не бійтеся мріяти і сміливіше беріться за справи, які приносять задоволення. Турбуватимуть болі у печінці. Не зловживайте горілчаними напоями. Відмовтеся від гострих та смажених страв”.

Астролог розповіла, чого чекати від тижня напередодні Місячного затемнення.