Набули чинності штрафи для євроблях

22 серпня 2019-го набувають чинності штрафні санкції за порушення при ввезенні транспортних засобів в Україну.

Якщо водій перевищить термін доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб, заплатить 85 тис. грн, повідомляє прес-службаДержавної фіскальної служби.

Якщо строк перевищено понад 30 діб, а також у разі втрати або розукомплектування автомобіля, розмір штрафу досягне 170 тис. грн або передбачена конфіскація транспортного засобу.

Аналогічні розміри штрафів введені при перевищенні термінів тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення. Штраф у розмірі 85 тис. грн – за перевищення від 20 до 30 діб. Понад 30 діб, а також у випадку втрати або розукомплектування автомобіля – 170 тис. грн або конфіскація.

Якщо таким автомобілем користуватиметься інша людини чи транспортний засіб використовуватимуть у комерційних цілях, водієві доведеться заплатити штраф 34 тис. грн.

Президент Володимир Зеленський вніс законопроект про відтермінування штрафів за нерозмитнені автомобілі для розгляду на першому засіданні новообраної Верховної Ради. Застосування штрафних санкцій планують відкласти на 3 місяці.