Назвали області, де найбільше порушників карантину

Станом на 21 березня поліцейські склали 923 адміністративні протоколи за порушення правил карантину.

Найбільше порушень виявлено у Дніпропетровській області – 167, у Донецькій – 85, у місті Києві – 75, повідомили в управлінні комунікації Нацполіції.

Окрім того, 67 порушень зафіксували у Київській, 61 – у Запорізькій, 54 – у Черкаській, 47 – у Одеській, 43 – у Херсонській, 33 – у Вінницькій області, по 32 – у Сумській та Харківській, 30 – у Рівненській, 29 – у Львівській, 25 – у Волинській, 22 – у Чернівецькій, 21 – у Кіровоградській, 19 – у Чернігівській, 18 – у Миколаївській, 14 – у Луганській, 12 – у Закарпатській, по 9 – у Івано-Франківській та Тернопільській, 8 – у Житомирській, 7 – у Хмельницькій та 4 – у Полтавській області. До суду направлено 889 адміністративних протоколів.

Також слідчі поліції розпочали 8 кримінальних проваджень за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням: 3 – у Харківській області, по 1 – у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Сумській областях та місті Києві.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян із проханням дотримуватися рекомендацій лікарів та за можливості залишатися вдома.

До вжиття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу та посилення публічної безпеки і порядку на території держави залучається понад 17 тис. правоохоронців. У тому числі поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії та рятувальників.