Найближчими днями можливе погіршення настрою через погоду

Від сьогодні і до 16 травня включно в Україні фіксуватимуться переважно субкомфортні погодні умови. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Укргідрометцентру.

Така погода може зумовити появу у людей перепадів емоційної активності, зниження уваги і працездатності, а також підвищену сонливість

«Під час субкомфортних погодних умов людина відчуває помірне теплонавантаження, суб’єктивне тепловідчуття – дуже тепло. Можуть спостерігатися перепади емоційної активності, зниження уваги та працездатності, підвищена сонливість. Терморегуляторне навантаження слабке, відмічається як — «прохолодно», може спостерігатись погіршення самопочуття, емоційна нестійкість, зростає збудливість та дратівливість, зниження імунітету», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що згідно календаря магнітних бур на травень 2019 року, де відзначаються найнебезпечніші періоди, з 11 до 17 травня очікуються магнітні метеоудари. Це принесе метеозалежним людям загальне нездужання, проблеми з серцево-судинною, імунною, зоровою та дихальною системами.

Джерело.