Наркотики та крадіжки: які справи на минулому тижні розкриті поліцією

Як проінформував начальник Гадяцького відділу поліції Євген Биков за  минулий тиждень до підрозділу надійшло 109 заяв і повідомлень , з яких кримінального характеру -13 фактів.

У ході проведення ряду заходів поліцейськими були встановлені особи, причетні до вчинення ряду злочинів, а саме:

Виявлення наркотиків

Оперативниками Гадяцького відділу поліції, на виконання ухвали суду, були проведені санкціоновані обшуки у домоволодіннях двох громадян – 38-річного та 41-річного сільських жителів. В ході яких виявлено та вилучено, згідно з експертизою більше одного кілограма особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс, який дані громадяни зберігали без мети збуту.

Крадіжка велосипеда

В одному із сіл Гадяцького району невідома особа з домоволодіння скоїла крадіжку велосипеда.

Дільничними офіцерами поліції встановлено, що даний злочин скоїв 39-річний односелець потерпілої, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

На разі велосипед знайдений та  повернутий заявниці.

 

Крадіжка з магазину

До поліції надійшла заява про те, що невідома особа жіночої статі з магазину міста  вчинила крадіжку товарів.

Особу підозрювану у вчиненні даного злочину встановлено. Нею виявилась 47-річна сільська жителька.  Також в подальшому правоохоронці з’ясували , що дана особа неодноразово уже скоювала дрібні крадіжки з даного магазину.

Також поліцейськими Гадяччини виявлено 65 осіб, які вчинили адміністративні правопорушення та притягнено їх до відповідальності.