Науковці попередили про найпотужнішу магнітну бурю 2020-го

Весь 2020-й Сонце буде перебувати в стані сонячного мінімуму. Це веде до зменшення магнітних бур, наслідки яких зазвичай відчувають жителі Землі.

Вчені нагадують про те, що Сонце входить в пік свого мінімуму приблизно кожні 10-11 років. В цей час на ньому фіксується виключно мало спалахів, зате потім їх кількість поступово зростає, досягаючи апогею до кінця циклу. Кінець циклу, впливає на всі процеси, що відбуваються на нашій планеті, повідомляє Medical Express.

У 2020-му не буде сильної сонячної активності і масштабних магнітних бур. Невелика активність на Сонці очікується лише 14 і 15 січня. Однак вона буде настільки незначною, що за показниками не дотягне навіть до G1 – найслабшої магнітної бурі.

Досягаючи нашої планети, електромагнітна активність безпосередньо взаємодіє з магнітним полюсом Землі, створюючи Північне сяйво. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив зірки Сонця, завдяки чому життя на планеті триває, не перетворюючись на хаос.

Проте, багато жителів Землі стверджують, що відчувають серйозні проблеми зі здоров’ям під час будь-яких спалахів на Сонці. Вчені розділилися на два табори. Хтось стверджує, що це цілком можливо, інші вважають подібне дуже малоймовірним. Вони радять звернути увагу на загальну симптоматику головних болів і інших проблем зі здоров’ям, а також пройти повне обстеження у лікарів.