Нафтогаз пропонує українцям купити газ на зиму за літніми цінами

Ця можливість буде доступною до 25 вересня
Нафтогаз запустив новий продукт для побутових споживачів «Газовий запас», в межах якого українці зможуть купити газ на зиму за «літніми цінами», бо потім його ціна ймовірно зросте.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

«Ціна газу для населення за минулі п’ять місяців знизилася на 25%. Зараз вона нижча, ніж рік тому. Є ризик, що зимою газ подорожчає, бо на нього збільшується попит», — сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

За його словами, низка комерційних клієнтів компанії вже передплатили необхідні на зиму обсяги палива, а тепер така можливість з’явилася й у побутових споживачів.

Ця можливість буде доступною до 25 вересня, побутові споживачі мають можливість закупити до 25 тисяч кубометрів газу.

«Відпускна ціна Нафтогазу газопостач

підприємствам (газзбутам) в рамках цього продукту складає 4874,42 грн за тис. куб. м (без ПДВ та вартості транспортування і розподілу)», — йдеться у повідомленні.

Для зручності Нафтогаз запропонував участь у цій програмі усім газопостачальним компаніям України, які обслуговують побутових споживачів.

Для того, щоб скористатись новим продуктом, необхідно звернутись до центру обслуговування клієнтів своєї газопостачальної організації (газзбуту), підписати додаткову угоду до типового договору постачання природного газу, внести попередню оплату і користуватись дешевим газом під час опалювального сезону, сплачуючи лише вартість його транспортування/розподілу», — запевняють у Нафтогазі.