Національний Сорочинський ярмарок і цього року традиційно відбудеться на батьківщині Гоголя

У програмі обіцяють новинку – планується містечко кращих виноробів України.

Національний Сорочинський ярмарок-2019 року традиційно відбудеться з 20 по 25 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині Миколи Гоголя. Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Сорочинський  ярмарок».

Офіційне відкриття розпочнеться 20 серпня об 11.00.

Керівник проекту – кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева.

Як зауважують організатори, цьогорічний ярмарок особливий. Адже цього року виповнюється 210 років від дня народження геніального письменника Миколи Гоголя, який увічнив Сорочинський  ярмарок  у однойменній повісті із циклу повістей «Вечори на хуторі біля Диканьки».  А також з  26 по 30 червня 2019 року вперше відбулася презентація Національного Сорочинського ярмарку в місті Одеса.

«Цього року на ярмарку буде не лише аграрне містечко та містечко медярів, але і планується містечко кращих виноробів України.  А ті, хто виробляє енергозберігаючу продукцію, традиційно отримають найкращі місця в секторі промислових підприємств. Усі учасники матимуть можливість провести на високому рівні будь-які заходи ділової програми», – пишуть керівники проекту.

Ярмарок є універсальним виставковим заходом, тому запрошують до участі промислові підприємства та підприємства АПК, приватних підприємців, майстрів народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, організаторів колективних експозицій, туристичні компанії, пісенні, танцювальні та музичні колективи та інших аматорів сцени. Будемо вдячні за підтримку спонсорам  та інформаційним партнерам. Щиро  раді усім гостям – як співвітчизникам, так і іноземцям. Адже Сорочинський ярмарок – це центр народної дипломатії.

За матеріалами прес-служби ТОВ «Сорочинський  ярмарок».