На Полтавщині безробітних орієнтують на професійну кар’єру в ЗСУ

Військова служба за контрактом – варіант офіційного працевлаштування з високою зарплатою, належними соціальними гарантіями і пільгами. Така інформація доноситься до безробітних представниками військкоматів і військових частин на інформаційних семінарах з орієнтації на службу в Збройних силах України.

Так, на зустріч із безробітними, які перебувають на обліку в Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, прийшли представник 95-тої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, командир відділення, сержант Олександр Левченко та заступник військового комісара, начальник відділення рекрутингу та комплектування Глобинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Коваленко.

Метою заходу було орієнтування безробітних громадян на військову службу за контрактом у Збройних силах України, повідомили на сайті Полтавського обласного центру зайнятості.

Присутнім чоловікам гості розповіли про можливості служби за контрактом в ЗСУ, умови перебування на службі, порядок відбору персоналу, соціальний захист та пільги для військовослужбовців, актуальні військові вакансії, про можливості навчання у військових навчальних закладах тощо.