На Полтавщині встановлюють перші камери відеоспостереження з єдиної системи

У межах проєкту цифровізації «Безпечна Полтавщина» в області з’явиться єдина система відеоспостереження. На виїздах із великих міст і на основних автодорогах розпочали встановлювати 42 відеовузли.

Кожен з вузлів має 3 камери. Вони зможуть записувати номери, марку колір, маршрут автомобіля та моніторитимуть ситуацію на дорогах.

Про це повідомили у Полтавській обласній державній адміністрації 17 листопада.

За словами очільника Полтавської ОДА Олега Синєгубова, за допомогою цієї системи правоохоронці, рятувальники й інші служби зможуть відстежувати ситуацію по всій області. Система централізована, тому, крім відеовузлів, до неї зможуть доєднатися будь-які камери, які відповідатимуть необхідним технічним вимогам:

«Зараз усе відеоспостереження в області фактично працює порізно. Коли запустимо “Безпечну Полтавщину”, вся інформація надходитиме до моніторингових центрів у Головному управлінні Нацполіції в Полтавській області та в Полтавській ОДА». 

Надалі система може інтегруватися до загальнонаціональної мережі безпеки. Це дасть змогу об’єднати декілька областей в одну державну мережу.