На Полтавщині відбирають миротворців

Серед військовослужбовців нашої області відбирають миротворців, які вирушать до Демократичної Республіки Конго. Таким чином на Полтавщині відбувається сертифікація чергової ротації окремого вертолітного загону Місії ООН у ДР Конго.

Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ Збройних Сил України.

Відзначають, що до складу Місії увійдуть лише кращі військовослужбовці, тому з минулого тижня майбутні миротворці складають заліки з фізичної та спеціальної підготовки.

Зокрема, серед обов’язкових нормативів, військові повинні продемонструвати навички з вогневої підготовки, під час стрільби зі штатної зброї та метання імітаційної гранати. Крім того, для майбутніх водіїв обов’язковою є перевірка навичок водіння, під час подолання смуги перешкод на автодромі.

Також, відомо, що до складу загону відбираються, кандидати, які являються учасниками бойових дій, що дозволить їм якісно і впевнено виконувати завдання з підтримки миру в ДР Конго.

Уже невдовзі, миротворці, які пройдуть відбір, увійдуть до складу чергової ротації 18 окремого вертолітного загону Сухопутних військ Збройних Сил України у Демократичній Республіці Конго.