На Полтавщині для школярів проводять навчання

У Лубнах надзвичайники спільно з спеціалістами сектору з питань НС виконавчого комітету Лубенської міської ради та працівниками навчально-консультаційного пункту провели заняття з питань цивільного захисту для персоналу та учнів двох загальноосвітніх шкіл міста №4 та №1.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

Під час лекції рятувальники розповіли про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій. Також, навчали алгоритму дій при отриманні сигналу “УВАГА ВСІМ!” і надали відповідні рекомендації щодо укриття у захисних спорудах цивільного захисту.

Крім того, фахівці ДСНС роз’яснили, що входить до тривожної валізи та розповіли правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Надзвичайники наголосили, що забороняється їх торкатися чи пересувати, заливати рідинами, засипати ґрунтом, здійснювати звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, користуватися мобільними телефонами, адже вони можуть спровокувати вибух.

За матеріалами: https://np.pl.ua/2022/02/shcho-robyty-iakshcho-znayshly-vybukhivku-ta-iak-zibraty-tryvozhnu-valizu-na-poltavshchyni-dlia-shkoliariv-provodiat-navchannia/