На Полтавщині контролюватимуть рух вантажівок

Відсьогодні, 10 червня, на Полтавщині спільні мобільні групи поліції і “Укртрансбезпеки” здійснюватимуть посилений контроль за дотриманням норм перевезення водіями транспортних засобів великовагових, великогабаритних та небезпечних вантажів. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації обласної поліції.

Обмеження діятиме для для вантажівок масою понад 24 т та навантаженням на вісь 7 тонн з 10:00 по 22:00 год при температурі повітря понад +28 С°. Для ефективного контролю на території Полтавщини працюватимуть три пересувні і три стаціонарні зважувальні комплекси “Укртрансбезпеки”. Окрім того, на автошляхах з інтенсивним рухом та на десяти вулицях міста встановлять відповідні дорожні знаки з інформаційними щитами.

Всі напрямки на в’їзд до Полтавщини контролюватимуться патрульними поліцейськими та групами реагування патрульної поліції ГУНП в Полтавській області.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що в Кременчуцькому районі Полтавщини на автомобільній дорозі Н-08 “Бориспіль – Маріуполь” триває будівництво майданчика для проведення вагового контролю.