На Полтавщині можуть зробити чотири округи: список

Кількість районів у Полтавській області зменшать, а кількість ОТГ збільшать.

Про це повідомляється на сайті ОДА.

Однак даний формат не є постійним. Облдержадміністрація продовжує роботу, спрямовану на узагальнення і підготовку документів для внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області на черговому засіданні сесії Полтавської обласної ради, попередньо запланованого на вересень 2019 року, з урахуванням відповідних рішень, прийнятих органами місцевого самоврядування на підставі волевиявлення громадян, – зазначила директор Департаменту економіки, торгівлі і економічного розвитку ОДА Інна Іщенко.

Запропонований Міністерством регіонального розвитку формат для Полтавщини передбачає створення на території області 4 округів: Полтавського, Кременчуцького, Лубенського і Миргородського.

Одна з умов створення такого округу – проживання на його території 150 000 осіб. Ще одна умова Кабміну передбачає, що межі округів повинні проходити по межах проектних адмінтерредініц базового рівня (ОТГ), а не по межах нинішніх адміністративних (сільських) районів.

Інна Іщенко зазначила, що після ліквідації районів різні підрозділи державних служб зберігатися в нинішніх центрах цих районів.

Ні в якому разі не будуть ліквідувати управління соціального захисту. Соціальні послуги, які зараз надаються, залишаться в повному обсязі, – сказала Інна Іщенко.