НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙВИЩИЙ, ПЯТИЙ РІВЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

На Полтавщині найвищий, пятий рівень пожежної небезпеки. Він триватиме ще два дні .Рятувальники говорять: в області з початку року виникло 495 пожеж на відкритих територіях , минулоріч було понад вісімсот за аналогічний період. Щоб їх не траплялося радять:

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС України у Полтавській області:

– Не розпалювати вогнища , багаття в лісах, поблизу лісів, поблизу торфових покладів , не розводити багаття в вітряну погоду , тому що зараз дуже великі пориви вітру спостерігаються по області.

Синоптики говорять: поки що спека не вщухатиме.В області за останні дні досить великий температурний режим – 30-34 вище нуля , вночі -вище 20.

Олена Панченко,провідний синоптик Полтавського обласного Гідрометцентру:

-Сьогодні та в суботу зберігатиметься така погода, тобто, опадів ми не очікуємо , а температура повітря залишатиметься досить високою 29, 34 в день і близько 20-23 градусів тепла вночі .

У неділю характер погоди зміниться , бо над центральними областями України сформується область зниженого тиску -це циклон,-говорить Олена Панченко.

Олена Панченко,провідний синоптик Полтавського обласного Гідрометцентру:

-Тому вже над 27 -це неділя ми очікуємо короткочасні дощі, грози , подекуди можливі шквали , але температура буде досить високою вище 30 градусів вдень.

А ось у понеділок полтавці відчують прохолоду- різке зниження температури повітря 20-23 градуси тепла.