На Полтавщині працюватимуть майже 30 дитячих таборів

Близько 18 тисяч дітей планується оздоровити цього року з використанням обласного та місцевих бюджетів.

Про готовність закладів розповіли на засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей у п’ятницю, 12 квітня, повідомляє Департамент інформаційної діяльності ОДА.

Наразі табори готують матеріально-технічну базу, адже з 21 травні по 11 червня всі заклади відвідає державна комісія. Перевірятимуть підготовку матеріально-технічної бази, тобто дотримання дитячими закладами державних санітарних та будівельних норм, про пожежну безпеку у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Полтавщини Наталія Шкоденко розповіла, що із загальної кількості закладів 14 перебуває в комунальній власності, 7 з яких підпорядковано закладам та установам освіти й належать до закладів позашкільної освіти, 12 – приватних та 1 – державної форми власності.

«Термін оздоровчої зміни в 27 позаміських закладах – 21 день, середня вартість путівки – 7 тис. 578 грн для дитини з 11 до 17 років та 7 тис. 452 грн для дитини до 10 років, харчування – до 170 грн на добу».

Також вона додала, що середня наповнюваність позаміських закладів планується на рівні 90%.

“Зміст”