На Полтавщині розпочалася ялинкова кампанія

Цьогоріч на Полтавщині планують продати майже 61 тисячу хвойних. Це менше ніж торік. У 2018 році реалізували 67 тисяч хвойних дерев.

Лісники Полтавщини розпочали ялинкову кампанію. Вони вже заготовляють дерева, які потім продаватимуть. Цього року лісогосподарські підприємства області планують реалізувати майже 61 тисячу хвойних.

“Ми продаємо ялинки, що продаються з новорічних плантацій, які висаджено. У нас в області висаджено понад 20 гектарів плантацій новорічних ялинок. Або ж під час просвітлення на ділянках — це дерева до десяти років”, – розповіла Лілія Гнатенко, прессекретарка Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Вартість хвойних у 2019 році стартує від 54 гривень — за деревце до одного метра. 72 гривень — за дерево до двох метрів. І до 96 гривень — за сосну у два-три метри. Минулого року було відповідно 51, 66 та 90 гривень за деревце.

Це ціна для населення, без націнки підприємців, що будуть продавати ялинки на базарах. Кожне дерево вирощене лісгоспами маркується спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками або пластмасовими бирками-стяжками. Це є підтвердженням того, що деревце не вирощене на заражених територіях і зрубане законним шляхом.

Олександра Шилова, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення (Джерело).