На Сумщині педагоги з різних регіонів України змагатимуться за звання «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019»

 

У заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року  2019», який проходитиме з 4 по 12 квітня, візьме участь 25 вчителів предмету «Захист Вітчизни»

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША, який прийшов привітати учасників, цей конкурс важливий не лише для Сумщини, а й для всієї України, адже виховання в молоді патріотизму, готовності захищати рідну землю має бути одним із пріоритетів освітньої політики. Саме такі завдання ставить предмет «Захист Вітчизни». І як важливо, коли вчитель навчає учнів власним прикладом.

«Впевнений, що кожен з учасників конкурсу є педагогом із чіткою громадянською позицією і формує у своїх вихованців почуття національної гідності, готовності до виконання обов’язку із захисту країни, її незалежності та територіальної цілісності», – зазначив Іван Боршош.

Також позитивним він відмітив той факт, що вчителі, для яких національно-патріотичне виховання молоді стало одним із пріоритетних напрямів не лише роботи, а й життя, будуть саме на території прикордонної Сумщини обмінюватися досвідом впровадження найкращих педагогічних методик та технологій.

Директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА повідомила, що серед 25 вчителів, які проводять уроки із захисту Вітчизни і беруть участь у заключному етапі конкурсу, є і представник Сумщини, що в черговий раз доводить високий рівень та професіоналізм освітян нашої області.

Святкової атмосфери урочистому відкриттю заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» з предмету «Захист Вітчизни» надали виступи місцевих танцювальних та вокальних колективів.

Джерело.